Зимовий відпочинок в Карпатах

Posted By on 09.04.2014

Українські Карпати − вітчизняний рай для любителів гірськолижного відпочинку. Адже, саме тут сконцентровані найкращі курорти зимового відпочинку в Україні. Варіантів вибору дуже багато, на будь який сак і вподобання.

Гірськолижний відпочинок у Буковелі

Буковель − розрекламований гірськолижний комплекс. Тут можна кататись з грудня по квітень. Хоча й сніг тане швидко, але сучасні технології (снігові гармати) вирішують дану проблему. В Буковелі 50 км різних трас різних за рівнем складності, 61 спуск, 14 підйомників і черги біля них.

Адже на вихідні сюди приїжджає дуже багато туристів, бажаючих покататись на всесвітньовідомому курорті. Ціни за послуги більш-менш прийнятні, але іноді завищені. Хоча організатори відпочинку все частіше пропонують знижки на абонементи для підйомника (слідкуйте на сайті). В Буковелі дуже багато комунікацій, місць для розваг та затишні номери. До того ж, дібратись до курорту легко.

Відпочинок у Славську

Універсальний гірськолижний курорт для будь-яких туристів як новачків та і професіоналів, як для сім’ї так і для компанії друзів. Так як Славське знаходиться поблизу Львова, то тут теж на вихідних багато людей. Адже львів’яни теж полюбляють покататись по схилам.

Демократичні ціни, затишне проживання та гостинний прийом вас вразять, і 11 трас протяжністю в 22 км подарують гарний відпочинок. До того ж, тут можна не тільки займатись зимовим спортом, а й відвідати славетну печеру Довбуша та походити його стежками.

Драгобрат

Драгобат − найвисокогірніший гірськолижний курорт України − 1400 м над рівнем моря. Цей курорт перемагає в рубриці найкрасивіший, адже пейзажі гір створюють відчуття, ніби ви знаходитесь в Альпах. Тут справді неймовірна природа. 10 трас проходять через наймальовничіші куточки гір. Ціни як для українських Альп вражають своєю скромністю. Адже взяти напрокат обладнання коштує від 50 грн., а приватне житло − від 180 грн.

Дістатись до Драгобата трішки важче, ніж у двох попередніх випадках. Адже потрібно робити численні пересадки. Але задоволення того варте!

Гірськолижний курорт Мигове

Мигове − більш молодий гірськолижний курорт. Окрім спланованого розташування та компактного розташування готелів, варіативних трас та купи снігу, на вас чекає лікувальна мінеральна вода. Тож, тут можна і здоров’я підправити. Буковинська природа вас зачарує, ціни помірні. До речі, саме тут проходять чемпіонати національного та міжнародного рівнів.

Тож, вибір дійсно великий! Експериментуйте, пробуйте нове і насолоджуйтесь життям!