Що подивитись в Одесі

Posted By on 16.04.2014

Якщо доля занесла вас до Одеси і вам випав шанс пожити в цьому колоритному місті хоч декілька днів, то вам дуже пощастило. Адже в Одесі ви точно не будете сумувати. Не дарма її називають столицею гумору нашої країни.

Якщо ви вперше в  Одесі, то вам просто необхідно відвідати спочатку всі туристичні місця. Може це і банально, але не дарма ж вони такі популярні. Для початку прогуляйтесь по Деребасівській – по головній артерії Одеси. Названа вона на честь засновника цього міста Хосе де Рібаса, російського адмірала іспанця за походженням. Далі по вулиці, на перетині з Польською, ще й розташований його пам’ятник.

Після Дерибасівської сходіть у Міський сад – найулюбленіше місце одеситів для відпочинку та спілкування. До речі, цей парк заклав сам Хосе де Рібаса разом з братом.

А тепер час відвідати саме серце Одеси – Привоз. Всі одесити впевнені, що якби не було Привозу, то й Одеси не було. Адже це не тільки місце для торгівлі, а й сутність всієї одеської культури. Там завжди гамірно, завжди всі чимось зайняті, сміються, кепкують з покупців, торгуються та про щось домовляються. Про Привоз говорять з любов’ю: “Тут можна купити ну все, що тільки можна, хоч і нових тата й маму!”. Тож обов’язково сходіть на Привоз та зарядіться одеським колоритом.

Потьомкинськісходи – один з основних пунктів вашого туристичного плану. Багато цікавих фактів пов’язано саме з цим монументальним зодчеством. Спочатку сходи мали назву “Рішельєвські”, а було це до революції. Саме через пам’ятник Дюку Рішельє, який знаходиться на вершині, сходи отримали таку назву. Але після того як на цих сходах зняли фрагмент фільму “Броненосець Потьомкін” їх було перейменовано на Потьомкінські.

Ще одне місце, на яке варто подивитись в Одесі – це дельфінарій “Немо”. Так, саме дельфінарій, не дивуйтесь, адже одеський “Немо” найкращий в Європі у своєму роді. Тож не тільки дітям буде цікаво в дельфінарії, а й дорослі будуть у захваті – це гарантовано.

І звісно, як же без Одеськоготеатруоперитабалету, який вважається одним із найкрасивіших у Європі. Також, не оминіть й численних палаців: Наришкіної, Потоцького та Воронцова. Сходіть і в Морський порт та помилуйтеся морськими пейзажами.