Продаж необробленої деревини на Українській енергетичній біржі

Posted By on 18.11.2020

Як зазначено в новому рішенні Ради міністрів України, прийнятому восени 2019 року, з початку лютого 2020 року кожен може створювати лісові аукціони на електронних майданчиках та біржах, включаючи sale.ueex.com.ua/filter/bankrupts-property. Для таких Інтернет-аукціонів можна запропонувати партії, обсяг яких повинен бути не менше 150 кубічних метрів або початкова ціна 200 тисяч гривень. Більше інформації про цей пілотний законопроект можна знайти на офіційному урядовому порталі.

Аукціони на сайті ProZorro.Sale, де ви можете вільно торгувати в українському лісі.

Тільки публічні пропозиції щодо акредитованих грантів можуть зробити ринок деревини та деревини справедливим та незалежним. В Україні існує 44 таких біржі, і всі вони є частиною системи Prozorro.Sales. Усі співробітники є справжніми експертами у своїй галузі, мають необхідні знання та навички під час аукціонів та безпеку всіх бірж.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 2-3.jpg

Крім того, професіоналізм Української енергетичної біржі може оцінити Бізнес-асоціація не лише України, а й усієї Європи. Вони прийняли це рішення, спираючись на великий успіх електронної платформи, і помітили, що це швидкий і надійний спосіб продажу великої кількості круглої деревини. З початку першого біржового аукціону в 2016 році державне підприємство зуміло заробити не менше 32,8 мільярда гривень. Але це не остаточна сума доходу, оскільки ця сума збільшується з кожним успішним аукціоном.

За кілька тижнів офіційного продажу деревної сировини через веб-сайт ProZorro компанії з продажу, лісового та лісозаготівельного бізнесу заробили понад 37 мільйонів гривень. У першу п’ятірку входять такі сфери, як:

  1. Дніпропетровськ (заробив 5,2 млн грн);
  2. Житомир (отримав прибуток 4,1 млн грн);
  3. Волинь (лісів продано за 3 млн грн);
  4. Коростенський та Народницький ліси (вони отримали понад 3 мільйони гривень від продажу деревини).

Загалом за рахунок продажу круглих лісоматеріалів на аукціонах системи Prozorro.Sales було продано понад 34 200 кубічних метрів деревної сировини з різних куточків України.

Чесний та ефективний спосіб виграти всебічні аукціони з деревини на Prozorro

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 3.jpg

Перш за все, вам потрібно зареєструватися на офіційному веб-сайті біржі sale.ueex.com.ua. Отже, майже 50% загального успіху продажу партії може залежати від добре написаного опису партії. Вам потрібно надати більше інформації про доступний ресурс. Чим різноманітнішою та цікавішою буде ця інформація, тим більше людей зацікавить лот і захоче взяти участь в аукціоні. Інформація, яка вимагається в описі, включає: обсяг деревини, стартову ціну, час початку аукціону, фазу підвищення ціни та розташування цих ресурсів. Крім того, великою перевагою буде, якщо деревина в партії приблизно однакового діаметру та розміру, якості та різновиду. Якщо ви хочете взяти участь як покупець пиломатеріалів, ви можете заручитися допомогою фахівців з електронного простору Prozorro, які швидко та чітко навчать вас користуванню сайтом та виконанню різних операцій, включаючи гроші. Ви також можете переглянути докладні покрокові інструкції щодо всіх важливих кроків на каналі біржі YouTube