Найцікавіші острови Європи

Posted By on 07.05.2014

Якщо ви гадаєте, що європейські острова не настільки цікаві та привабливі, як у Тихому океані, то ви дуже помиляєтеся. Отож, давайте дізнаємося, що цікавого приховують у собі острови Європи.

Острів Млет належить Хорватії. Це найбільший острів Адріатичного моря. Доречі, Одіссей саме тут не зміг спротивитись чарам прекрасної володарки острова і перебував тут 7 років. На весь острів тільки один готель. Та й населяє Млет трохи більше тисячі осіб. Зате всю західну частину острова займає найстаріший національний парк Хорватії.

Острів Джиліо незайманий цивілізацією на 90%. Населення становить1460 чоловік. Тут можна побачити 27 кілометрів скелястого узбережжя, піщані бухти і барвисті села. У той же час майже вся поверхня острова покрита рослинністю, численними великими виноградниками і сосновими лісами.

Найбільший острів Північного моря − Зюльт. З’єднує його з материком одинадцятикілометрова дамба, по котрій прокладено залізницю. На острові є відомий піщаний пляж, що простягся майже на 40 кілометрів. Вся економіка Зюльта базується в основному на туризмі, адже це відомий туристичний острів.

Кікладські острови, що прилягають до Греції, славляться одним з найкращих в Європі островів для відпочинку − Санторіні. Тут можна побачити чорні в наслідок вулканічної діяльності пляжі та білі будиночки, котрі нависають над скелями. Крім того на Санторіні недалеко від містечка Акротірі можна помилуватися красивим червоним пляжем.

Кефалонія – це найбільший з островів Іонічного архіпелагу. Він відомий одними з найкращих пляжів. Багато з них відмічено блакитними прапорами − це міжнародна премія, що вручається кращим пляжам та причалам. Крім цього, на Кефалонії можна намилуватися природними та історичними пам’ятками. Наприклад, Археологічним музеєм у Аргостолі чи печерою Дрогарати.

Наксос – це ще один з островів Кікладського архіпелагу. Він, як і інші острови Греції, може зацікавити вас своєю історією та величезною кількістю пам’яток. А оскільки Наксос не туристичний, то тут можна легко усамітнитись на одному з чудових пляжів.

Мейнленд − найбільший серед Оркнейських островів. Належить до Великобританії. На жаль, купатися в морі ви не зможете, адже острів омивається Північним морем та Атлантичним океаном і знаходиться в північній частині Шотландії. Зате вас порадують мальовничі пейзажі та пам’ятки історії − Мегалити Стеннеса, Собор Святого Магнуса та Гробниця Анстен.

Острів Гоцо належить до Мальтійського архіпелагу. Він зацікавить вас незвичайним пляжем з помаранчевим піском та надасть можливість легко дослідити підводну частину острова. Острів Закінф в Іонічному морі також славиться неповторним ландшафтом, кухнею і вином. А Джерсі, один з Нормандських островів, порадує вас розмаїтим вибором активних видів водного спорту.