Електронні продажі арештованих об’єктів банкрутів через майданчик «Української універсальної біржі»

Posted By on 30.10.2020

Саме торгову біржу «УУБ» було обрано українським урядом та Міністерством юстиції для проведення онлайн аукціонів з реалізації конфіскованих активів банкрутів та боржників банків. Таке рішення було прийнято, адже минула державна електронна система, на якій проводились електронні торги, дуже змінила ринок арештованого майна до не найкращої сторони. Громада почала дуже часто писати різноманітні скарги, адже відбувались випадки нечесної конкуренції, дискримінації, навмисного заниження вартості лоту, шахрайства та інших непрозорих і незаконних схем. Крім того, через ці порушення кредитори не отримували усю суму від боржників, при цьому втрачаючи сотні тисяч гривень обіцяного боргу.

Завдяки універсальній біржі цих проблем вдалось уникнути та стабілізувати цей ринок. Тепер він є максимально успішним та перспективним як мінімум у найближчі 10 років. За порядком на біржі слідкують окремі працівники, волонтери, громадські діячі та представники преси, аби зробити власні електронні аукціони максимально прозорими та чесними. Тепер початкову ціну за лот встановлюють фахівці з оцінки конфіскованого майна, а результат торгів визначає автоматизована система, що не залежить від рішень людей. Саме тому учасникам не вдасться будь-як вплинути на зміну вартості та кінцевого результату.

Коротко про головні можливості торгово-ресурсної біржі «УУБ»

До конфіскованих товарів можуть відноситись усі рухомі та нерухомі об’єкти власності банкрутів та боржників банків, що були конфісковані за рішенням суду. Це майно вимагає примусової реалізації через електронний майданчик торгової біржі «УУБ», що входить до майданчиків системі електронних торгів арештованою маєтністю, або СЕТАМ, та проходить авторизацію на ньому як Оператор (чи Майданчик) ринку арештованих активів.

Кожен зареєстрований учасник біржі отримує можливість на отримання:

  • Консультацій на будь-якому етапі участі в онлайн аукціонах;
  • Юридичного супроводу під час підписання різноманітних видів паперів;
  • Цілодобової технічної підтримки;
  • Допомоги при пошуку необхідних оголошень, через застосування зручних фільтрів; 
  • Повного супроводу спеціалістами біржі під час викупу арештованих активів.

Пройти процедуру реєстрації можна через офіційний сайт біржі www.uub.com.ua/rus/prozorro/perspektivni-rinki/spisannya-resursiv-derzhavnogo-rezervu/, після чого кожен новий учасник відразу ж зможе подавати заявки на участь в онлайн аукціонах «Української універсальної біржі».